„Ryanair“ pažadas taupius kelionių aistruolius verčia iš koto

ELTA ir lrytas.lt inf.

2016-11-23 11:13
(1/1) Kaip teigia M.O'Leary, bendrovė planuoja dalytis pajamomis su oro uostais, tikėdamasi šia nauja politika pritraukti daugiau keleivių. P.Mantauto nuotr.
032

Airijos pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ vadovas Michaelis O'Leary pranešė žinią, kuri virtusi realybe nudžiugintų daug turistų, ypač tų, kurie ieško, kaip sutaupyti.

Pasak M.O'Leary, per artimiausią dešimtmetį didelė dalis lėktuvų bilietų į bendrovės skrydžius gali būti nemokami. Tai jis sakė laikraščiui „The Guardian“.

Kaip teigia M.O'Leary, bendrovė planuoja dalytis pajamomis su oro uostais, tikėdamasi šia nauja politika pritraukti daugiau keleivių.

„Ateityje mūsų uždavinys bus stengtis mažinti lėktuvų skrydžių tarifus. Mano įsivaizdavimu, per artimiausius penkerius–dešimt metų didelė dalis lėktuvų bilietų į „Ryanair“ skrydžius taps nemokami.

Taip visi skrydžiai būtų užpildyti, o mes uždirbtume pinigų, dalydamiesi su oro uostais pelną, gautą iš keleivių, kurie apsiperka oro uostų parduotuvėse“, – sakė bendrovės vadovas.

Anot „Ryanair“ vadovo, vargu ar tokius planus pavyktų įgyvendinti su didžiaisiais oro uostais, tokiais kaip Hitrou, bet mažesni oro uostai yra suinteresuoti, kad keleivių srautai augtų.

Taip pat skaitykite:

Tai skraidys „Ryanair“ į Ameriką ar ne?
„Ryanair“: kita stotelė – Niujorkas